کرکره های اتوماتیک ریموتی پنجره ای

کرکره پنجره یکی از پر مصرف ترین و کاربردی ترین کرکره های برقی جهت مصارف مسکونی و اماکن عمومی می باشد. مجموعه منظم و مستحکمی از تیغه کرکره اتوماتیک – ریموت دار ، می تواند دژی محکم و غیرقابل نفوذ برای محیط شما به ارمغان بیاورد.
این کرکره در سه نوع رول فوم فولاد و منیزیم و آلومینیوم تولید و عرضه شده است . اصلی ترین رکن های یک کرکره اتوماتیک برقی – ریموت دار ، موتور و کنترل باکس آن می باشد.
بهترین موتور مناسب برای کرکره پنجره ، همان موتور توبولار می باشد.موتور کرکره برقی اتوماتیک کاملا قوی و بیصدا طراحی شده است. شما حتی می توانید درخواست کنید تا این سیستم را به صورت کرکره هوشمند نیز ایجاد و نصب نمائیم.
بعضی از موتورهای کرکره برقی – ریموت دار دارای خلاص کن اضطراری نیز می باشد که در مواقع قطعی برق شهر به شما کمک می کند تا به راحتی کرکره پنجره را باز و بسته نمائید.

یکی از رایج ترین شیوه ها برای سارقین جهت ورود به هر خانه ای ، پنجره آن می باشد . مطابق با آمار پلیس ۷۶ درصد از سرقت های خانه از پنجره ها انجام شده است.

کرکره اتوماتیک عامل مناسبی جهت حفظ امنیت هر ساختمانی محصوب می شود که امکان بازو بسته نمودن با ریموت کنترل را محیا ساخته و هر در هر ساعت از روز می توان پنجره را باز یا بسته نمود .

موارد کاربرد: جهت نصب بروی پنجره آپارتمان های مسکونی و اداری و همچنین پنجره های سوله های صنعتی مدرن مورد استفاده قرار می گیرد.

 
مشخصات فنی کرکره پنجره :

کرکره اتوماتیک پنجره از انواع مختلفی برخوردار است.

رول گیتر: درب اتوماتیک امنیتی با پروفیل های فولادی ضد سرقت(برای امنیت بالا)

جهت جلوگیری از سرقت و نفوذ پذیری ، قرقره هایی در دو طرف  درب طراحی شده است که در ریل قفل شده و امکان خروج درب از ریل حتی با ضربه شدید را می گیرد
وجود مفتول های فولادی امکان برش درب را از بین می برد و حفاظت از ورودی های مهم را برای محیط شما به ارمغان می آورد

مشخصات فنی درب کرکره ای اتوماتیک رول گیتر:

۱٫    پروفیل درب از مفتول های فولادی آبکاری شده و با روکش آلومینیومی ساخته شده استrollgitter-1000
۲٫    جهت مقاوم سازی کرکره از مفتول های فولادی کشیده شده استفاده گردیده است
۳٫    پروفیل ها ساخت ایران بوده و طبق استاندارد کمپانی BOTHE HILDآلمان می باشد
۴٫    موتور درب به صورت گیربکسی ساید یا بصورت  توبلار لوله ای با هندل دستی در مواقع قطع برق با مارک elero ساخت آلمان می باشد.
۵٫    قابلیت نصب در ابعاد: عرض ۶ متر و ارتفاع ۵ متر می باشد کرکره های اتوماتیک ریموتی پنجره ای
۶٫    محور درب از نوع لوله صنعتی ۱۵۲میباشد
۷٫    مناسب برای نصب در محل های بیرونی exterior
۸٫    درجه حرارت کارکرد درب: ۷۰+ تا -۲۵درجه سانتیگراد
۹٫    دارای قفل قرقره ای بروی مفتول های فولادی در ریل گالوانیزه جهت ایستادگی درب در مقابل باد
۱۰٫    با توجه به فضای خالی میان پروفیل های کرکره ضد سرقت رول گیتر امکان نصب در فضاهای بادگیر با وزش بادهای با سرعت ۱۵۰ کیلومتر بر ساعت را دارا می باشد.

جهت سفارش محصول مورد نظر خود و استعلام قیمت از طریق قسمت تماس با ما اقدام نمایید.

کرکره پنجره