کرکره برقی شفاف ضد سرقت
کرکره های هوشمند شرکت السا elessa ایتالیا مدرنی هستند که نسبت به نمونه های آلومینیوم،گالوانیزه و فوم دار مشابه؛از امنیت و زیبایی بیشتری برخوردارند.
مواد اولیه این نوع کرکره ها، پلی کربنات ( از مقاوم ترین پلیمر های ساخته شده ) می باشد.

کرکره شفاف از پلی کربنات، مقاوم ترین پلیمر دنیا تشکیل شده است .

این  کرکره  ها دارای مجوز پلیس پیشگیری است و جایگزین بسیار مناسبی برای حفاظ بانک ها و صرافی هاست.

خواص منحصر به فرد این  کرکره  ها از قبیل ضد ضربه بودن، غیر قابل اشتعال بودن، ضد گلوله بودن، زبیایی ویژه،… موجب استفاده وسیع آن شده است.

کرکره های شفاف پلی کربنات ایمن افزا یکی ازکاربردی ترین نسل  جدید کرکره  های برقی می باشد که علاوه برامنیت از زیبایی بصری بسیار بالایی برخوردار هستند.

پلی کربنات در صنعت بعنوان فولاد پلاستیکی شناخته می شود . به گونه ایی که حتی با چکش وپتک هم قابل شکستن نمی باشد.
مونتاژ قطعات این تیغه ها با لوله های استیل و آلومینیوم،استحکام آن ها را دو چندان نموده است. این نوع تیغه ها در هیچ شرایط آب و هوایی (در دماهای مختلف ) اکسید نمی شوند.
همچنین کشوهای کناری ( ریل ها ) از جنس آهن می باشد،که نسبت به نوع دیگر آن ها ( آلومینیوم ) امنیت بیشتری را دارا می باشند.

کاربرد کرکره برقی شفاف ضد سرقت :
کرکره های شفاف بیشتر در اماکنی که از نظر امنیتی دارای حساسیت های بیشتری هستند استفاده می شوند. از تیغه های شفاف در بانک ها ، فروشگاه های بزرگ ، صرافیها و هر مکانی که این شرایط را داشته باشد استفاده می شود. نصب این نوع کرکره موجب می شود در هنگام شب داخل مکان مورد نظر کاملا قابل مشاهده باشد.

از دیگر مشخصات و ویژگی های کرکره های شفاف پلی کربنات شرکت السا elessa ایتالیا

می توان به موارد ذیل اشاره کرد:
۱٫    ضد اشعه UV (فرابنفش) – مقاوم دربرابرتابش نورخورشیدمی باشند و کیفیت شفافی خود را ازدست نمی دهند.
۲٫    آتش گریز –این تیغه هاضدحریق می باشندوشعله های آتش را ازخودعبورنمی دهند.
۳٫    دارای تنوع رنگ – تنوع رنگ تیغه های شفاف قابلیت هماهنگ سازی رنگ تیغه هارا با نمای ساختمان به وجود آورده است. کرکره برقی شفاف ضد سرقت
۴٫    قابلیت نصب قفل الکترونیکی و مکانیکی
۵٫    بسیار مقاوم و دارای استقامت بالا می باشد
*همچنین نظافت کردن تیغه های پلی کربنات بسیار آسان می باشد*

کرکره های برقی شفاف ضد سرقت را با نام نانوکامپوزیت نیز می شناسند امروزه این نوع  کرکره  های شفاف پلی کربنات به صورت گسترده ایی در دنیا مورد استفاده قرار می گیرد و چند سالی است که در کشورمان نیز از استقبال چشم گیری برخوردار شده است . بیشتر اجزاء  کرکره  های شفاف همانند  کرکره  های آلومینیومی می باشد و تنها تفاوت آن با  کرکره  های آلومینیومی در  پرده  اصلی  کرکره  می باشد .  پرده  اصلی  کرکره  شفاف ایمن افزا متشکل است از لینک های آلومینیومی با قطر ۳۰ میلیمتر و اسلت پلی کربنات به قطر ۱۰۰ میلیمتر . استفاده از لینک های آلومینیومی سبب شده است تا وزن  پرده  این نوع  کرکره  بسیار سبک باشد. سبک وزن بودن  کرکره  های نانو کامپوزیت سبب می شود تا موتور کشنده  کرکره  تحت فشار قرارنگیرد و طبعا طول عمر و کارایی موتور و کل  کرکره  افزایش قابل قبولی خواهد یافت . ضمن آنکه از ایجاد سر و صدا اضافی به صورت چشمگیر کاسته خواهد شد این  کرکره  را می توان یکی از مقرون به صرفه ترین نوع  کرکره به شمار آورد می باشد.
کرکره های ظاهرا شیشه ای یا طلقی که با مواد پلی کربنات نانو تولید می شوند برای استفاده در بانک ها ، مغازه ها و اماکن مورد نیاز به فروش می رسد.
درب های کرکره ای دارای مزایای زیادی می باشند که بیشتر آن را می توان در نوع های آلومینیومی و گالوانیزه جستجو نمود. از آنجمله می توان به امنیت ، اتوماتیک بودن ، عایق حرارتی و استحکام و زیبایی اشاره نمود.
یکی از مواردی که در کرکره های نیاز بوده و هست امکان مشاهده داخل از بیرون است تا بتوان اتفاقات احتمالی مانند سرقت را دید. با استفاده از تیغه های شفاف مستحکم و غیر قابل اشتعال این نقیصه رفع شده و باعث شد این نقص مرتفع گردد.

جهت استعلام قیمت و سفارش محصول مورد نظر خود از قسمت تماس با ما ارتباط برقرار نمائید.

کرکره پنجره